Warto przeczytać
Wynajem apartamentów premium dla firm i instytucji zagranicznych

Popyt na luksusowe nieruchomości stopniowo rośnie. W Trójmieście da się zauważyć coraz większe zainteresowanie klientów nieruchomościami drogimi i usytuowanymi w najlepszych trójmiejskich lokalizacjach. Nowe Orłowo, Sopot, centrum Gdyni czy pas nadmorski w Gdańsku – to te miejsca budzą obecnie największe zainteresowanie.

Najważniejsze kwestie umowy najmu zawieranej z cudzoziemcem

Dynamiczny rozwój rynku sprawia, że wzrasta zapotrzebowanie na mieszkania dla kluczowych pracowników międzynarodowych korporacji i coraz częściej decydujemy się na zawarcie umowy najmu z cudzoziemcem. Na co zwrócić szczególną uwagę, gdy stroną umowy najmu jest osoba fizyczna w tym przypadku , a nie bezpośrednio korporacja, spółka czy firma?


Aktualnie poszukujemy
Poszukujemy nieruchomości

Aktualnie poszukujemy dla naszych kontrahentów następujących apartamentów i domów (czytaj dalej...)

Polecamy
Nieruchomość inwestycyjna na wynajem

Łączna liczba Polaków mieszkająca w wynajmowanych mieszkaniach przekracza 2 mln osób. Udział najmu w krajowym zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych wynosi ok. 5%, podczas gdy w krajach zachodniej Europy poziom ten osiąga 15-20%. Tendencja wzrostowa sprawia, że w Polsce coraz więcej osób inwestuje w nieruchomości na wynajem. Jak robić to z głową, by zminimalizować ryzyko inwestycji? O tym rozmawiamy z Agatą Karoliną Lasotą, właścicielką gdyńskiej agencji Lasota Business Consulting.

Najem korporacyjny to pewny zysk

Inwestycje biurowe w Trójmieście rosną jak grzyby po deszczu, rozwija się rynek. Coraz więcej polskich i międzynarodowych korporacji decyduje się na otworzenie swoich oddziałów w naszym regionie. Zwiększa się tym samym zapotrzebowanie na mieszkania dla kluczowych pracowników, kadry managerskiej i zarządzającej. O niuansach i zaletach najmu korporacyjnego rozmawiamy z Agatą Karoliną Lasotą, właścicielką i managerem agencji Lasota Business Consulting Real Estates, oferującą szeroki wybór nowoczesnych apartamentów dostosowanych do tego typu wynajmu.

Nieruchomość premium pod inwestycję

Inwestowanie w nieruchomości od wielu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Kupno mieszkania uważane jest za jeden z najbardziej bezpiecznych sposobów lokowania kapitału, który daje pewny zysk. W tym segmencie największą stopę zwrotu gwarantują nieruchomości premium. O tym jak dobrze kupić i sprzedać nieruchomość luksusową rozmawiamy z Agatą Karoliną Lasotą, właścicielką kancelarii LB Consulting.

Apartament inwestycyjny niuanse, pułapki, zalety

Właściciele apartamentów chcąc przeznaczyć swoje mieszkanie na wynajem, często stoją przed dylematem, jaką formę wynajmu wybrać – wynajem krótkoterminowy czy długoterminowy? Warto pamiętać, że przy wynajmie krótkoterminowym mieszkanie musi wyróżniać się innymi cechami, niż przy długoterminowym. Różnica występuje również w stopie zwrotu inwestycji oraz w kosztach i czasie, które trzeba przeznaczyć na szukanie lokatorów. O apartamentach inwestycyjnych rozmawiamy z Agatą Karolina Lasota, właścicielką kancelarii Lasota Business Consulting.

Wynajem nieruchomości premium pobyt przerasta podaż

Ponad 2 miliony Polaków mieszkało w wynajmowanych mieszkaniach na koniec roku 2016. Szacuje się, że na koniec roku 2017 ta liczba zwiększy się o 10 procent. Tak dynamiczny wzrost cieszy zwłaszcza tych, którzy inwestują w nieruchomości, popyt bowiem kształtuje podaż. Jednym z najlepszych rynków nieruchomości inwestycyjnych w Polsce jest Trójmiasto – twierdzi Agata Karolina Lasota, właścicielka kancelarii Lasota Business Consulting.

Sprzedaż, Lokal użytkowy, GDYNIA ORŁOWO, ul. ALEJA ZWYCIĘSTWA, numer oferty: LX013246

2 850 000 PLN

Zainteresowała Cię ta oferta?
Zadzwoń: (+48) 793 730 792
lub

  • nr oferty: LX013246
  • ulica: ALEJA ZWYCIĘSTWA
  • powierzchnia: 157.36
  • ogrzewanie: C.o. miejskie
  • stan techniczny: Bardzo dobry
  • rok budowy: 2013

OFERTA INWESTYCYJNA 


Lokal użytkowy w Gdyni przy Alei Zwycięstwa  mieszczący się w ekskluzywnym kompleksie Nowe Orłowe na II piętrze budynku.


"Nowe Orłowo" - to jeden z najbardziej prestiżowych punktów Trójmiasta, zlokalizowany po obu stronach głównych szlaków komunikacyjnych Trójmiasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Orłowskiego Molo oraz Centrum Handlowego Klif.
Nieopodal lokalu mieści się przystanek autobusowy oraz restauracja hiszpańska, fryzjer, Bank Pekao S.A, salon samochodowy Lexus/.


Opis budynku: klasa A, budynek liczy 4 kondygnacje w którym znajduję się winda oraz parking podziemny. Na zewnątrz budynku do dyspozycji także parking naziemny.


Niezbędne media: woda, ogrzewanie centralne, kanalizacja miejska.

Bezpieczeństwo w budynku zapewnia kontrola dostępu, ochrona, monitoring, czujnik dymu i alarm.


Opis lokalu: W lokalu znajduje się 5 pokoi, 3 pomieszczenia techniczne, oraz  kuchnia wraz z wyposażeniem. W korytarzu biura duża szafa typu komandor idealna na dokumenty. W każdym pokoju podłączona klimatyzacja, sieć komputerowa.

Toalety – damska i męską ogólnodostępna na korytarzu budynku.  W chwili obecnej lokal jest wynajmowany.

Miejsce postojowe w hali garażowej – 4 miejsca ( płatne 35.000 jedno). 


Oferta rekomendowana w programie LBC INVEST - więcej informacji u Naszych ekspertów. REAL ESTATE  FOR INVESTMENT PURPOSES


“New Orłowo” is among the most prestigious areas on the TriCity’s map, located on both sides of the main communication arteries of the TriCity (Zwycięstwa Alley and the railway main line), near the Orłowo Pier and the Klif Shopping Mall. There is a bus stop and a Spanish restaurant opposite the unit, as well as the hairdresser’s, Bank Pekao S.A., and the Lexus dealership.


Description of the building:


A very good condition ‘A’ standard;a 4-storey building with a lift and an underground car park. There is also an outdoor car park at the building. All utilities available: water, central heating, and sewerage.

The security in the building is provided by access control, security services, monitoring, smoke sensors, and an alarm.Description of the unit:


There are 5 rooms in the unit, 3 service rooms, and a kitchen with kitchen cabinetry and equipment. There is a large fitted cabinet in the corridor, ideal for documents. Air-conditioning and the computer network are connected in every room.

Toilets – public ladies’ and gents’ rooms in the corridor of the building. The unit is rented at present.

There are 4 parking spaces in the underground garage. ( each place  PLN 35.000)


Apartments recommended for investments in the LBC INVEST programme. For more details, please contact our expert.


Powyższa oferta nieruchomości stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.