Warto przeczytać
Wynajem apartamentów premium dla firm i instytucji zagranicznych

Popyt na luksusowe nieruchomości stopniowo rośnie. W Trójmieście da się zauważyć coraz większe zainteresowanie klientów nieruchomościami drogimi i usytuowanymi w najlepszych trójmiejskich lokalizacjach. Nowe Orłowo, Sopot, centrum Gdyni czy pas nadmorski w Gdańsku – to te miejsca budzą obecnie największe zainteresowanie.

Najważniejsze kwestie umowy najmu zawieranej z cudzoziemcem

Dynamiczny rozwój rynku sprawia, że wzrasta zapotrzebowanie na mieszkania dla kluczowych pracowników międzynarodowych korporacji i coraz częściej decydujemy się na zawarcie umowy najmu z cudzoziemcem. Na co zwrócić szczególną uwagę, gdy stroną umowy najmu jest osoba fizyczna w tym przypadku , a nie bezpośrednio korporacja, spółka czy firma?


Aktualnie poszukujemy
Poszukujemy nieruchomości

Aktualnie poszukujemy dla naszych kontrahentów następujących apartamentów i domów (czytaj dalej...)

Polecamy
Nieruchomość inwestycyjna na wynajem

Łączna liczba Polaków mieszkająca w wynajmowanych mieszkaniach przekracza 2 mln osób. Udział najmu w krajowym zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych wynosi ok. 5%, podczas gdy w krajach zachodniej Europy poziom ten osiąga 15-20%. Tendencja wzrostowa sprawia, że w Polsce coraz więcej osób inwestuje w nieruchomości na wynajem. Jak robić to z głową, by zminimalizować ryzyko inwestycji? O tym rozmawiamy z Agatą Karoliną Lasotą, właścicielką gdyńskiej agencji Lasota Business Consulting.

Najem korporacyjny to pewny zysk

Inwestycje biurowe w Trójmieście rosną jak grzyby po deszczu, rozwija się rynek. Coraz więcej polskich i międzynarodowych korporacji decyduje się na otworzenie swoich oddziałów w naszym regionie. Zwiększa się tym samym zapotrzebowanie na mieszkania dla kluczowych pracowników, kadry managerskiej i zarządzającej. O niuansach i zaletach najmu korporacyjnego rozmawiamy z Agatą Karoliną Lasotą, właścicielką i managerem agencji Lasota Business Consulting Real Estates, oferującą szeroki wybór nowoczesnych apartamentów dostosowanych do tego typu wynajmu.

Nieruchomość premium pod inwestycję

Inwestowanie w nieruchomości od wielu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Kupno mieszkania uważane jest za jeden z najbardziej bezpiecznych sposobów lokowania kapitału, który daje pewny zysk. W tym segmencie największą stopę zwrotu gwarantują nieruchomości premium. O tym jak dobrze kupić i sprzedać nieruchomość luksusową rozmawiamy z Agatą Karoliną Lasotą, właścicielką kancelarii LB Consulting.

Apartament inwestycyjny niuanse, pułapki, zalety

Właściciele apartamentów chcąc przeznaczyć swoje mieszkanie na wynajem, często stoją przed dylematem, jaką formę wynajmu wybrać – wynajem krótkoterminowy czy długoterminowy? Warto pamiętać, że przy wynajmie krótkoterminowym mieszkanie musi wyróżniać się innymi cechami, niż przy długoterminowym. Różnica występuje również w stopie zwrotu inwestycji oraz w kosztach i czasie, które trzeba przeznaczyć na szukanie lokatorów. O apartamentach inwestycyjnych rozmawiamy z Agatą Karolina Lasota, właścicielką kancelarii Lasota Business Consulting.

Wynajem nieruchomości premium pobyt przerasta podaż

Ponad 2 miliony Polaków mieszkało w wynajmowanych mieszkaniach na koniec roku 2016. Szacuje się, że na koniec roku 2017 ta liczba zwiększy się o 10 procent. Tak dynamiczny wzrost cieszy zwłaszcza tych, którzy inwestują w nieruchomości, popyt bowiem kształtuje podaż. Jednym z najlepszych rynków nieruchomości inwestycyjnych w Polsce jest Trójmiasto – twierdzi Agata Karolina Lasota, właścicielka kancelarii Lasota Business Consulting.

Sprzedaż, Mieszkanie, Gdańsk Przymorze, ul. Dąbrowszczaków, numer oferty: LX012757

629 000 PLN

Zainteresowała Cię ta oferta?
Zadzwoń: (+48) 793 730 792
lub

  • nr oferty: LX012757
  • ulica: Dąbrowszczaków
  • powierzchnia: 50.00
  • cena m2: 12 580 PLN/m2
  • piętro/kondygnacje: 4/6
  • liczba pokoi: 2
  • ogrzewanie: C.o. miejskie
  • stan techniczny: Wysoki standard
  • rok budowy: 2006

OFFERT IN TWO LANGUAGES:

Komfortowy apartament  położony na  gdańskim Przymorze w kompleksie  Marina Primore. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym,  sypialni oraz łazienki. Apartament jest  kompleksowo wyposażony i urządzony w bardzo wysokim standardzie. Do aranżacji wykorzystano wiele bardzo interesujących materiałów, aby stworzyć ten wyjątkowy design. Wnętrze jest  jasne. Z salonu wyjście prowadzi na słoneczny balkon.  Do lokalu przynależy miejsce w hali garażowej.

Marina Primore to kompleks mieszkaniowo-apartamentowy zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Nadmorskiego, otoczony z dwóch stron pasmami zieleni. Projekt budynków przypomina żaglowce. Powstały 3 budynki : Koga, Karawela i Fregata o zróżnicowanej wysokości, które liczą od 4 do 16 kondygnacji. Mieszkańcy z apartamentów podziwiać mogą morze, a wysokie okna zapewniają naturalne oświetlenie. Obiekt objęty jest całodobowym monitoringiem. 

Lokal składa się : z salonu z aneksem kuchennym (25,90 m2), sypialnia ( 13m2), łazienki (5,20m2) i holu (5,90m2).


Na terenie osiedla znajdują się także wydzielone strefy zabaw dla dzieci oraz strefy relaksu. W apartamentach zamontowana została instalacja alarmowa połączona bezpośrednio z ochroną oraz videodomofony. Kompleks objęty jest całodobowym monitoringiem i ogrodzony.


Dogodna lokalizacja umożliwia szybki dojazd zarówno z centrum Gdańska, jak i Sopotu. W obrębie kilkuset metrów znajduje się galeria handlowa (Alfa Centrum), usługi oraz przystanki komunikacji miejskiej. Pod budynkami znajdują się dwupoziomowa hale garażowe. Miejsce w hali garażowej dodatkowoło płatne 20.000 PLN


Comfortable apartment is located in the Marina Primore . The apartment consists of a living room with kitchenette, a bedroom and a bathroom. The apartment is fully furnished in very high standard. Many very interesting materials were used to create this unique design. The interior is bright. From the living room the exit leads to a sunny balcony.  There is a parking place.

Marina Primore is a residential-apartment centre located close to the Seaside Park, surrounded by two zones of green areas. The design of the buildings reminds tall ships. 3 buildings were constructed: Koga, Karawela, and Fregata of varied heights, from 4 to 16 storeys. Residents of the apartments can admire the view of the sea from their high windows, which provide natural lighting. The centre is provided with 24 monitoring of its fenced area. There are designated zones for children and relaxing. An alarm system is installed in the apartments, connected with security service, and video-intercoms.
Owing to the convenient location of Marina Primore, it is easy to get from here both to the centre of Gdańsk and Sopot. There is a shopping mall a few hundred yards away (Alfa Centrum), services, and public transport stops. There are two-level garages under the buildings.  Parking place extra paid 20.000 PLN.

Powyższa oferta nieruchomości stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.