Warto przeczytać
Wynajem apartamentów premium dla firm i instytucji zagranicznych

Popyt na luksusowe nieruchomości stopniowo rośnie. W Trójmieście da się zauważyć coraz większe zainteresowanie klientów nieruchomościami drogimi i usytuowanymi w najlepszych trójmiejskich lokalizacjach. Nowe Orłowo, Sopot, centrum Gdyni czy pas nadmorski w Gdańsku – to te miejsca budzą obecnie największe zainteresowanie.

Najważniejsze kwestie umowy najmu zawieranej z cudzoziemcem

Dynamiczny rozwój rynku sprawia, że wzrasta zapotrzebowanie na mieszkania dla kluczowych pracowników międzynarodowych korporacji i coraz częściej decydujemy się na zawarcie umowy najmu z cudzoziemcem. Na co zwrócić szczególną uwagę, gdy stroną umowy najmu jest osoba fizyczna w tym przypadku , a nie bezpośrednio korporacja, spółka czy firma?


Aktualnie poszukujemy
Poszukujemy nieruchomości

Aktualnie poszukujemy dla naszych kontrahentów następujących apartamentów i domów (czytaj dalej...)

Polecamy
Nieruchomość inwestycyjna na wynajem

Łączna liczba Polaków mieszkająca w wynajmowanych mieszkaniach przekracza 2 mln osób. Udział najmu w krajowym zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych wynosi ok. 5%, podczas gdy w krajach zachodniej Europy poziom ten osiąga 15-20%. Tendencja wzrostowa sprawia, że w Polsce coraz więcej osób inwestuje w nieruchomości na wynajem. Jak robić to z głową, by zminimalizować ryzyko inwestycji? O tym rozmawiamy z Agatą Karoliną Lasotą, właścicielką gdyńskiej agencji Lasota Business Consulting.

Najem korporacyjny to pewny zysk

Inwestycje biurowe w Trójmieście rosną jak grzyby po deszczu, rozwija się rynek. Coraz więcej polskich i międzynarodowych korporacji decyduje się na otworzenie swoich oddziałów w naszym regionie. Zwiększa się tym samym zapotrzebowanie na mieszkania dla kluczowych pracowników, kadry managerskiej i zarządzającej. O niuansach i zaletach najmu korporacyjnego rozmawiamy z Agatą Karoliną Lasotą, właścicielką i managerem agencji Lasota Business Consulting Real Estates, oferującą szeroki wybór nowoczesnych apartamentów dostosowanych do tego typu wynajmu.

Nieruchomość premium pod inwestycję

Inwestowanie w nieruchomości od wielu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Kupno mieszkania uważane jest za jeden z najbardziej bezpiecznych sposobów lokowania kapitału, który daje pewny zysk. W tym segmencie największą stopę zwrotu gwarantują nieruchomości premium. O tym jak dobrze kupić i sprzedać nieruchomość luksusową rozmawiamy z Agatą Karoliną Lasotą, właścicielką kancelarii LB Consulting.

Apartament inwestycyjny niuanse, pułapki, zalety

Właściciele apartamentów chcąc przeznaczyć swoje mieszkanie na wynajem, często stoją przed dylematem, jaką formę wynajmu wybrać – wynajem krótkoterminowy czy długoterminowy? Warto pamiętać, że przy wynajmie krótkoterminowym mieszkanie musi wyróżniać się innymi cechami, niż przy długoterminowym. Różnica występuje również w stopie zwrotu inwestycji oraz w kosztach i czasie, które trzeba przeznaczyć na szukanie lokatorów. O apartamentach inwestycyjnych rozmawiamy z Agatą Karolina Lasota, właścicielką kancelarii Lasota Business Consulting.

Wynajem nieruchomości premium pobyt przerasta podaż

Ponad 2 miliony Polaków mieszkało w wynajmowanych mieszkaniach na koniec roku 2016. Szacuje się, że na koniec roku 2017 ta liczba zwiększy się o 10 procent. Tak dynamiczny wzrost cieszy zwłaszcza tych, którzy inwestują w nieruchomości, popyt bowiem kształtuje podaż. Jednym z najlepszych rynków nieruchomości inwestycyjnych w Polsce jest Trójmiasto – twierdzi Agata Karolina Lasota, właścicielka kancelarii Lasota Business Consulting.

Wynajem, Mieszkanie, GDAŃSK WRZESZCZ, ul. CHRZANOWSKIEGO, numer oferty: LX012764

9 000 PLN

Zainteresowała Cię ta oferta?
Zadzwoń: (+48) 793 730 792
lub

 • nr oferty: LX012764
 • ulica: CHRZANOWSKIEGO
 • powierzchnia: 128.00
 • cena m2: 70 PLN/m2
 • piętro/kondygnacje: 5/5
 • liczba pokoi: 5
 • ogrzewanie: C.o. miejskie
 • stan techniczny: Wysoki standard
 • rok budowy: 2011

Komfortowy apartament w Centrum Wrzeszcza. Przestrzeń apartamentu tworzą:

 • salon ( 22,50m2) z wyjściem na loggie ( 13m2)
 • oddzielna kuchnia ( 11m2)
 • 4 sypialnie o powierzchni: 2 x 10m2;18,6m2;9m2.  Z największej sypialni wyjście na balkon
 • dwie łazienki: 6,5m2; oraz 3,5m2
 • pralnia
 • hol
 • korytarz 


Apartament trzystronny.  Bardzo jasny i słoneczny. Układ pomieszczeń pozwala na wydzielenie strefy dziennej i nocnej, a także miejsca do pracy.  W apartamencie zastosowanych będzie wiele nowoczesnych rozwiązań w zabudowie . Duże przeszklenia dają nie tylko poczucie przestronności, ale i zapewniają odpowiednie doświetlenie wnętrza.  Do lokalu przynależy pomieszczenie gospodarcze oraz komórka loktaorska.  Bezpieczeństwo zapewniają zamontowane na zewnątrz kamery oraz videodomofon. Na zewnątrz urokliwie zagospodarowany i ogrodzony dziedziniec ze strefą zieloną.Projektowane bardzo wysoki standard wykończenie lokalu:

 • korytarz z holem: kamień czarny kwarcyt, jasnobłękitna tapeta
 • podłogi: deski dębowe, olejowane
 • łazienki: podłoga kamień czarny kwarcyt, ściany: biała płytka
 • armatura sanitarna w łazienkach: keramag, ideal standart i villeroy&boch
 • kompletnie umeblowanie wszystkie pomieszczenia w bardzo wyskoim standardzie ( meble na zamówienie)

Apartament obecnie wykańczany. Dostępność: 15 marca 2018


Informacja o inwestycji:

Inwestycja zrealizowana w 2010 roku. Budynek o oryginalnej bryle architektonicznej, zlokalizowany w centrum miasta z bliskością zieleni i terenów rekreacyjnych. Posiada windy, przestronne klatki schodowe, wykończony został wysokiej klasy materiałami. Dodatkowym atutem jest duży zielony taras z widokiem na rozległą panoramę Wrzeszcza. Powyższa oferta nieruchomości stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.