Warto przeczytać
Najważniejsze kwestie umowy najmu zawieranej z cudzoziemcem

Dynamiczny rozwój rynku sprawia, że wzrasta zapotrzebowanie na mieszkania dla kluczowych pracowników międzynarodowych korporacji i coraz częściej decydujemy się na zawarcie umowy najmu z cudzoziemcem. Na co zwrócić szczególną uwagę, gdy stroną umowy najmu jest osoba fizyczna w tym przypadku , a nie bezpośrednio korporacja, spółka czy firma?

Najem korporacyjny - czy to się opłaca?

Najem korporacyjny zyskuje coraz to większą popularność w Polsce i na świecie, między innymi ze względu na dynamiczny rozwój przedsiębiorstw korporacyjnych i rosnące zapotrzebowanie na zakwaterowanie gości i pracowników...Aktualnie poszukujemy
Poszukujemy nieruchomości

Aktualnie poszukujemy dla naszych kontrahentów następujących apartamentów i domów (czytaj dalej...)

Polecamy
Najem korporacyjny to pewny zysk

Inwestycje biurowe w Trójmieście rosną jak grzyby po deszczu, rozwija się rynek. Coraz więcej polskich i międzynarodowych korporacji decyduje się na otworzenie swoich oddziałów w naszym regionie. Zwiększa się tym samym zapotrzebowanie na mieszkania dla kluczowych pracowników, kadry managerskiej i zarządzającej. O niuansach i zaletach najmu korporacyjnego rozmawiamy z Agatą Karoliną Lasotą, właścicielką i managerem agencji Lasota Business Consulting Real Estates, oferującą szeroki wybór nowoczesnych apartamentów dostosowanych do tego typu wynajmu.

Nieruchomość premium pod inwestycję

Inwestowanie w nieruchomości od wielu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Kupno mieszkania uważane jest za jeden z najbardziej bezpiecznych sposobów lokowania kapitału, który daje pewny zysk. W tym segmencie największą stopę zwrotu gwarantują nieruchomości premium. O tym jak dobrze kupić i sprzedać nieruchomość luksusową rozmawiamy z Agatą Karoliną Lasotą, właścicielką kancelarii LB Consulting.

Apartament inwestycyjny niuanse, pułapki, zalety

Właściciele apartamentów chcąc przeznaczyć swoje mieszkanie na wynajem, często stoją przed dylematem, jaką formę wynajmu wybrać – wynajem krótkoterminowy czy długoterminowy? Warto pamiętać, że przy wynajmie krótkoterminowym mieszkanie musi wyróżniać się innymi cechami, niż przy długoterminowym. Różnica występuje również w stopie zwrotu inwestycji oraz w kosztach i czasie, które trzeba przeznaczyć na szukanie lokatorów. O apartamentach inwestycyjnych rozmawiamy z Agatą Karolina Lasota, właścicielką kancelarii Lasota Business Consulting.

Wynajem nieruchomości premium pobyt przerasta podaż

Ponad 2 miliony Polaków mieszkało w wynajmowanych mieszkaniach na koniec roku 2016. Szacuje się, że na koniec roku 2017 ta liczba zwiększy się o 10 procent. Tak dynamiczny wzrost cieszy zwłaszcza tych, którzy inwestują w nieruchomości, popyt bowiem kształtuje podaż. Jednym z najlepszych rynków nieruchomości inwestycyjnych w Polsce jest Trójmiasto – twierdzi Agata Karolina Lasota, właścicielka kancelarii Lasota Business Consulting.

Wynajem, Mieszkanie, GDYNIA DZIAŁKI LEŚNE, ul. KIELECKA, numer oferty: LX012481

2 400 PLN

Zainteresowała Cię ta oferta?
Zadzwoń: (+48) 793 730 792
lub

  • nr oferty: LX012481
  • ulica: KIELECKA
  • powierzchnia: 52.00
  • cena m2: 46 PLN/m2
  • piętro/kondygnacje: 2/3
  • liczba pokoi: 2
  • ogrzewanie: C.o. miejskie
  • stan techniczny: Wysoki standard
  • rok budowy: 2017
Rekomendacja dla tych, którzy cenią sobie wygodę, łatwy dojazd do wszystkich alterii Trójmiasta oraz lokalizację nieopodal terenów zielonych.


Komfortowy apartament - wynajem długoterminowy nowoczesny 2-pokojowy apartament zlokalizowany w centrum Gdyni.
Mieszkanie znajduje się na osiedlu SILVA wybudowanym w 2017 roku przez INVEST KOMFORT. Powierzchnia 51,6 m2. Wysoki standard wykończenia. 
Mieszkanie składa się z pokoju dziennego , sypialni, oddzielnej kuchni.  łazienki i przedpokoju. Jest w pełni umeblowane oraz wyposażone w wysokiej klasy sprzęt AGD. Do mieszkania przynależy miejsce w hali garażowej oraz komórka lokatorska, jak również duży taras. 
Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa system monitoringu oraz całodobowa ochrona. W budynku w którym zlokalizowane jest mieszkanie znajduje się fitness z siłownią, sauną mokrą i suchą, salą rekreacyjną wyposażoną w stół bilardowy. Budynki mieszkalne na osiedlu zostały wykończone w najwyższym standardzie. 

Opłaty z tytułu kosztów eksploatacji to około 300-500zł w zależności od pory roku.

Atrakcyjna lokalizacja zapewnia bliskość infrastruktury handlowo-usługowej i rekreacyjnej (centrum Riviera, hala widowiskowo - sportowa, stadion narodowy rugby), przystanku szybkiej kolei miejskiej, urzędu miasta, terenów zielonych i spacerowych, odległość od morza ok. 20 min spacerem. Osiedle doskonale skomunikowane zarówno z Sopotem, jak i Gdańskiem.

Oferta godna polecenia dla wymagających klientów, zwłaszcza dla FIRM pod wynajem korporacyjny.
Zapraszam na prezentacje po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie. 

Miejsce w hali 200 PLN


Zapraszamy na film: https://www.youtube.com/watch?v=FmFwRDtFvjA

Więcej zdjęć:

http://www.lbconsulting.pl/nieruchomosci,mieszkanie,wynajem,gdynia-dzialki-lesne,1386187,-3420222,26.html
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.


Powyższa oferta nieruchomości stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.