Warto przeczytać
Wynajem apartamentów premium dla firm i instytucji zagranicznych

Popyt na luksusowe nieruchomości stopniowo rośnie. W Trójmieście da się zauważyć coraz większe zainteresowanie klientów nieruchomościami drogimi i usytuowanymi w najlepszych trójmiejskich lokalizacjach. Nowe Orłowo, Sopot, centrum Gdyni czy pas nadmorski w Gdańsku – to te miejsca budzą obecnie największe zainteresowanie.

Najważniejsze kwestie umowy najmu zawieranej z cudzoziemcem

Dynamiczny rozwój rynku sprawia, że wzrasta zapotrzebowanie na mieszkania dla kluczowych pracowników międzynarodowych korporacji i coraz częściej decydujemy się na zawarcie umowy najmu z cudzoziemcem. Na co zwrócić szczególną uwagę, gdy stroną umowy najmu jest osoba fizyczna w tym przypadku , a nie bezpośrednio korporacja, spółka czy firma?


Aktualnie poszukujemy
Poszukujemy nieruchomości

Aktualnie poszukujemy dla naszych kontrahentów następujących apartamentów i domów (czytaj dalej...)

Polecamy
Nieruchomość inwestycyjna na wynajem

Łączna liczba Polaków mieszkająca w wynajmowanych mieszkaniach przekracza 2 mln osób. Udział najmu w krajowym zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych wynosi ok. 5%, podczas gdy w krajach zachodniej Europy poziom ten osiąga 15-20%. Tendencja wzrostowa sprawia, że w Polsce coraz więcej osób inwestuje w nieruchomości na wynajem. Jak robić to z głową, by zminimalizować ryzyko inwestycji? O tym rozmawiamy z Agatą Karoliną Lasotą, właścicielką gdyńskiej agencji Lasota Business Consulting.

Najem korporacyjny to pewny zysk

Inwestycje biurowe w Trójmieście rosną jak grzyby po deszczu, rozwija się rynek. Coraz więcej polskich i międzynarodowych korporacji decyduje się na otworzenie swoich oddziałów w naszym regionie. Zwiększa się tym samym zapotrzebowanie na mieszkania dla kluczowych pracowników, kadry managerskiej i zarządzającej. O niuansach i zaletach najmu korporacyjnego rozmawiamy z Agatą Karoliną Lasotą, właścicielką i managerem agencji Lasota Business Consulting Real Estates, oferującą szeroki wybór nowoczesnych apartamentów dostosowanych do tego typu wynajmu.

Nieruchomość premium pod inwestycję

Inwestowanie w nieruchomości od wielu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Kupno mieszkania uważane jest za jeden z najbardziej bezpiecznych sposobów lokowania kapitału, który daje pewny zysk. W tym segmencie największą stopę zwrotu gwarantują nieruchomości premium. O tym jak dobrze kupić i sprzedać nieruchomość luksusową rozmawiamy z Agatą Karoliną Lasotą, właścicielką kancelarii LB Consulting.

Apartament inwestycyjny niuanse, pułapki, zalety

Właściciele apartamentów chcąc przeznaczyć swoje mieszkanie na wynajem, często stoją przed dylematem, jaką formę wynajmu wybrać – wynajem krótkoterminowy czy długoterminowy? Warto pamiętać, że przy wynajmie krótkoterminowym mieszkanie musi wyróżniać się innymi cechami, niż przy długoterminowym. Różnica występuje również w stopie zwrotu inwestycji oraz w kosztach i czasie, które trzeba przeznaczyć na szukanie lokatorów. O apartamentach inwestycyjnych rozmawiamy z Agatą Karolina Lasota, właścicielką kancelarii Lasota Business Consulting.

Wynajem nieruchomości premium pobyt przerasta podaż

Ponad 2 miliony Polaków mieszkało w wynajmowanych mieszkaniach na koniec roku 2016. Szacuje się, że na koniec roku 2017 ta liczba zwiększy się o 10 procent. Tak dynamiczny wzrost cieszy zwłaszcza tych, którzy inwestują w nieruchomości, popyt bowiem kształtuje podaż. Jednym z najlepszych rynków nieruchomości inwestycyjnych w Polsce jest Trójmiasto – twierdzi Agata Karolina Lasota, właścicielka kancelarii Lasota Business Consulting.

Wynajem, Mieszkanie, GDYNIA WZGÓRZE ŚW. MAKSYMILIANA, ul. TETMAJERA KAZIMIERZA, numer oferty: LX013249

4 500 PLN

Zainteresowała Cię ta oferta?
Zadzwoń: (+48) 793 730 792
lub

  • nr oferty: LX013249
  • ulica: TETMAJERA KAZIMIERZA
  • powierzchnia: 128.00
  • cena m2: 35 PLN/m2
  • piętro/kondygnacje: 2/2
  • liczba pokoi: 4
  • ogrzewanie: Gazowe
  • stan techniczny: Bardzo dobry
  • rok budowy: 2002

Offert in two languages:

Czteropokojowy apartament z niepowtarzalnym widokiem na morze.  Kameralna zabudowa. Położony w dzielnicy domów jednorodzinnych i terenów rekreacyjnych: morze, las, liczne ścieżki rowerowe. Idealna lokalizacja dla osób ceniących przyrodę.  Pełna infrastruktura osiedla. Dogodna komunikacja do wszystkich alterii Trójmiasta.  

Apartament dwupoziomowy.  Bardzo słoneczny.  

Poziom I:

salon: połączony z aneksem kuchennym i jadalnią, kompletnie wyposażony w sprzęt AGD: piekarniak, kuchenka, zmywarka, lodówko-zamrażarka

sypialnia: łóżko dwuosobowe, szafa w zabudowie, 

garderoba, pralnia

przedpokój

Poziom II :

sypialnia: aranżacja dla potzreb najemcy

pojój gościnny

Z  każdego z powyższych pokoi są niezależne wyjścia na jeden , wspólny duży TARAS ( 53 m2 ) z wyjątkowym widokiem na Gdynię i morze - aż po HEL.

Do mieszkania przynależy 1 miejsce w hali garażowej  do której zjeżdża się windą .

Opłaty :

Stawka najmu: 3.900 zł/m-c 

Ryczałt na poczet opłat eksploatacyjnych - 400zł

Wynajem na minimum 12 miesięcy.  Bez zwierząt.  Wolne od zaraz


Comfortable  apartment in Gdynia with unique sea view. Intimate development. Located in the district of detached houses and recreational areas: sea, forest, numerous bicycle lanes.

Ideal location for people who value nature. Full infrastructure of the estate. Convenient communication to all altera.

Duplex apartment. Very sunny

Level I:

Living room: connected with kitchenette and dining room, fully equipped with appliances: baker, cooker, dishwasher, fridge-freezer

Bedroom: double bed, built-in wardrobe,

wardrobe

laundry

Hall

Level II:

Bedroom: arrangement for the potter's tenant

Guest house

From each of the above rooms there are independent exits for one, common large TARAS (53 m2) with a unique view of Gdynia and the sea - up to HEL.

The apartment is located 1 st place in the garage hall, where it takes you to the lift.

Charges :

Rental rate: 3,900 PLN / m-c

Flat fee for operating fees - 400zł

Rent for a minimum of 12 months. Without animals. Free now

Powyższa oferta nieruchomości stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.